Mirësevini te Auto Beli

image description

  • Kualifikimi

    Staf i specializuar në fushat përkatëse, profesionalizmi dhe përkushtimi në punë përcjellin fazat e punës deri te finalizimi i tyre.

  • Grupi

    Kuadër i mjaftueshëm për kryerjen e punëve në kohë të caktuar, puna ekipore dhe sinkronizimi i detyrave karakterizon dhe veqon ekipin tonë.

  • Pajisjet

    Mjetet e teknologjisë së fundit dhe materiali i siguruar nga kompanitë serioze, konkretizojnë një rezultat final të besueshëm dhe të sigurt.

Takohu me Ekipin Tonë

3700

Klientë të kënaqur

260

Klientë aktiv

350

Ndrrim vaji i transmisionit

550

Riparim i transmisionit

Pse duhet të na zgjedhni!

Auto Beli ka një përvojë të gjatë shumëvjeqare si servis i ndërruesit automatik të shpejtësis dhe është ndër servisët më të njohur në Kosovë në këtë fushë, puna e suksesshme ka shtuar popullaritetin që gëzojmë sot.

Shembuj të punëve tona

Komentet e fundit

Veq ktij servisi ja kam ba paret hallall në kosovë më ka rregullu menjaqin e audi a8, servis profesional më të vërtetë.
Servisi më i fortë në Kosovë
Ky servis është në Ferizaj, për automatik nuk ka më të mirë, e pershendes nga Prishtina Auto Sela.
Më të fortit në Kosovë Auto Beli
image description

Nura Kurtaj

Klient, Prizren
image description

Shkelzen Lajqi

Klient, Ferizaj
image description

Kujtim Idrizi

Klient, Prishtinë
image description

Ardian Qenani

Klient, Ferizaj

Informata

image description

Për cdo prishje, parregullsi dhe pasiguri në transmisionin e veturës tuaj, ne ju ofrojmë zgjidhje konkrete me cmime të arsyeshme në kohë reale, gjithmonë të hapur për rekomandime dhe t'u ofrojmë zgjedhjen më të mirë për veturën tuaj.

image description

T'u dalim gjithmonë në mbështetje dhe besnik klientëve tanë, që të kontribojmë në sigurinë tuaj në trafik, dhe mirëmbajtjen e veturës tuaj. Gjithmonë në rritje profesionale dhe në teknikat e punës, që të gjeni zgjidhjen e duhur tek ne.

image description

Përdorimi i pajisjeve adekuate dhe të teknologjisë së fundit, është pjesa me rëndësi bazike për servisim, ne jemi të përkushtuar që ju të shërbeheni gjithmonë me teknologjinë adekuate të kohës, dhe produktet e ofruara përkatësisht rregulluara nga ekspertët tanë.

Aftësit Tona

Profesionalizmi
95%
Siguria në punë
90%
Eksperienca
75%
Përkushtimi në punë
95%
Bashkëpunimi
85%

Për më shumë informata rreth nesh Na kontaktoni

Kontakt